Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Kartowice

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Mieszkanie 3-pokojowe Kartowice

Kartowice,lubuskie

149 000 zł83 m² 1 795,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kartowice, mieszkanie 3 pokoje, 83 m2, sprzedam, cena 149 000 zł. Oferta wyłącznie w wgn nieruchomości. Okazja! Mieszkanie 83 m? z ogródkiem i działką rolną 40 arów - Kartowice Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kopernika

Bytom Odrzański(Kartowice + 25 km)

75 000 zł1 222 m² 61,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Jest to oferta bezpośrednia. Jest to już ostatnia działka budowlana o łącznej powierzchni 1.222m2. Jest to teren niezalewowy położony w spokojnej nowej okolicy. Na nabywaną łączną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Koszarowa

Szprotawa(Kartowice + 4 km)

1 750 000 zł7 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szprotawa, centrum miasta, działka budowlana, sprzedam. Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o powierzchni 7 000 m2, położona w samym sercu Szprotawy, doskonała pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Dzikowice

Dzikowice(Kartowice + 6 km)

64 612 zł1 114 m² 58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzikowice, działka budowlana 1114 m2, cena 64 612 zł, sprzedam. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 11 ar, w spokojnym, malowniczym miejscu, blisko centrum wsi Dzikowice, 7 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Leśna

Tomaszowo(Kartowice + 10 km)

249 000 zł6 167 m² 40,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tomaszowo, nieruchomość gruntowa inwestycyjna, powierzchnia 0,6167 ha, cena 249 000 zł,sprzedam. Oferuję do sprzedaży działkę nr.1/135.jest to niezabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Trzebień

Trzebień(Kartowice + 24 km)

250 000 zł82,16 m² 3 043 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Domo Expert Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne, funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem, garażem oraz pomieszczeniami gospodarczymi w miejscowości Trzebień k. Bolesławca,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Sieraków

Sieraków(Kartowice + 14 km)

139 000 zł23 800 m² 5,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sieraków, gmina Szprotawa, działka rolna, 23800 m2, sprzedaż, 139 000 zł. Na sprzedaż grunt rolny klasy III w miejscowości Sieraków, w gminie Szprotawa, powiat żagański. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolności

Kożuchów(Kartowice + 18 km)

1 779 zł66,15 m² 26,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Adres: ul. Wolności 1, kożuchów Powierzchnia uż.: 66,15 m2 Liczba pokoi: 2 Cena: 26,90 zł/m2 Koszty dodatkowe najmu lokalu - centralne ogrzewanie płatne zaliczkowo co miesiąc przez rok - woda liczona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. 3 Maja

Szprotawa(Kartowice + 4 km)

217 770 zł3 111 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Z warunkami zabudowy W centrum szprotawy ul. 3-go maja Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w Szprotawie, przy ul. 3-go Maja, w bardzo dobrej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna uzbrojona Mirocin Dolny

Mirocin Dolny(Kartowice + 22 km)

340 000 zł4 900 m² 69,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 4900m2 zlokalizowaną w Mirocinie Dolnym. Działka z potencjałem, zlokalizowana jest wśród zabudowy jednorodzinnej z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedle Piastowskie

Bytom Odrzański(Kartowice + 25 km)

337 680 zł50,40 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bytom Odrzański, mieszkanie w stanie deweloperskim, 50,40 m2, 2 pokoje, parter, ogródek, cena 337 680 zł, sprzedam. Na sprzedaż oferuję nowe mieszkanie w stanie deweloperskim na prestiżowej.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij